UTRECHT – De officier van justitie eist 18 maanden cel waarvan 10 voorwaardelijk tegen de 64-jarige Ed B. uit Zeist. Volgens officier heeft B. die optrad als clown Rico een jongen uit de buurt misbruikt.
clown
Deze 13-jarige jongen was de zoon van de beste vriend van clown Rico. De jongen logeerde er regelmatig bij. Het slachtoffer ging zelfs mee op vakantie naar Tsjechie. Kindervriend B. was ook actief als Sinterklaas.
eis
De officier wil verder dat de clown een jaar lang klinisch wordt behandeld voor zijn pedofilie. Ook eist de officier een proeftijd van 10 jaar. B. zelf betuigt spijt. Hij belooft dat hij nooit meer een voet in zijn buurt in Zeist zal zetten. Hij moet als de officier zijn zin krijgt nog 2 maanden uitzitten. De uitspraak is op 2 mei. (andereverhalenuitderechtbank.nl)
lees ook
27 januari 2013 Hulpsinterklaas 3 maanden binnen wegens ontucht
11 januari 2013 Hulpsinterklaas opgesloten wegens misbruik kind